Wyposażenie gastronomiczne

Otworzenie lokalu gastronomicznego, obojętnie o jakim standardzie i profilu, wymaga zainwestowania w profesjonalne wyposażenie gastronomiczne. Nie chodzi tylko o meble i dekoracje, ale także niezbędne wyposażenie kuchenne oraz sanitarne. Urządzenia barowe, do obróbki technicznej, szafy chłodnicze, piece do pizzy, meble nierdzewne, ekspresy do kawy itd. – profesjonalne wyposażenie gastronomiczne niestety nie należy do najtańszych. Oczywiście najlepiej byłoby od razu zainwestować w wyposażenie gastronomiczne od wiodących producentów, którego jakości nie można nic zarzucić. Jeżeli nie chcą Państwo inwestować kapitału firmy w zakup markowego wyposażenia gastronomicznego, dobrym wyjściem jest leasing.

Leasing wyposażenia gastronomicznego – dlaczego warto?

Jak już wspomnieliśmy, główną zaletą leasingu jest fakt, że nie trzeba inwestować własnego kapitału w zakup profesjonalnego wyposażenia. A to oznacza, że budżet firmy nie jest obciążony. Leasing wyposażenia gastronomicznego pozwali na szybsze otwarcie restauracji lub innego rodzaju punktu gastronomicznego, co przełoży się z kolei na szybsze pozyskanie przychodu. Leasing markowego, nowoczesnego wyposażenia gastronomicznego oznacza, że Państwa firma będzie szybciej i efektywniej pracować. Atutem leasingu jest fakt, że w przypadku zużycia wyposażenia lokalu można je znacznie łatwiej wymieni

na nowe niż w przypadku, gdy zostało ono zakupione przez firmę. Nie wolno zapominać także i o tym, że leasing wyposażenie gastronomicznego to możliwość obniżenia podatków firmowych.

Korzystny leasing wyposażenia gastronomicznego we Wrocławiu

Wszystkie osoby zainteresowanie leasingiem wyposażenia gastronomicznego na korzystnych zasadach, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zawsze staramy się elastycznie podchodzić do potrzeb naszych klientów. Z tego względu dostosujemy harmonogram spłat rat leasingowych do Państwu możliwości – na pewno uda nam się ustalić optymalną dla Państwa długość umowy leasingowej (nawet do 84 miesięcy!) oraz wysokość pierwszej wpłaty za leasingowany sprzęt (od 5% jego wartości). Nasi klienci mogą zdecydować się na raty równe, sezonowe albo malejące. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania odnośnie korzystnego leasingu wyposażenia gastronomicznego, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy w załatwieniu formalności związanych z leasingiem.

Leasing wyposażenia gastronomicznego – kompleksowe wsparcie

Chętnie współpracujemy zarówno z firmami, które chciałyby wziąć w leasing nowe wyposażenie gastronomiczne, jak i z tymi, które biorą pod uwagę także wyposażenie używane. Jeśli chodzi o leasing sprzętu używanego, możemy zaoferować atrakcyjne oferty na sprzęt w wieku nawet do 10 lat. Szczegóły ustalimy po dokładnym omówieniu Państwa oczekiwań. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego też dokładamy starań, aby cała procedura była jak najprostsza. U nas mogą Państwo naprawdę szybko i bezproblemowo załatwić leasing na wyposażenie gastronomiczne do swojego lokalu. Zapraszamy do kontaktu, na pewno uda nam się nawiązać owocną współpracę.

Back to top