„Bogactwo polega bardziej na używaniu niż na własności”
Arystoteles

Jesteśmy firmą działającą w branży finansowej o blisko 10 lat co przekłada się na posiadaną wiedzę. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w największych firmach leasingowych potrafimy doradzić i zadbać kompleksowo o potrzeby klienta. Specjalizujemy się w udzielaniu leasingu niezależnie od grupy produktowej, od aut osobowych, środków transportu do maszyn niezbędnych do funkcjonowania firmy. Do spraw pochodzimy w sposób rzetelny, ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
Największa naszą zaletą jest indywidualne podejście co sprawia, że możemy pomóc sfinansować coraz więcej środków trwałych.
Wszystko to przekłada się budowanie relacji z klientem i polecaniem kolejnym potencjalnym osobą które potrzebują fachowej pomocy.
W trosce o czas klienta wszystkie formalności załatwiane są po naszej stronie aż do odbioru przedmiotu leasingu od dostawcy.
Przez cały okres trwania umowy gwarantujemy pełne doradztwo i opiekę posprzedażną która w obecnych czasach jest tak istotna.
Jesteśmy doceniani za naszą pracę co pokazują dyplomy, jednak największą nagrodą jest podpisanie kolejnej umowy z tym samym klientem. Wracając okazuje nam lojalność i pokazuje zadowolenie z dotychczasowej obsługi.

 

Działamy na terenie całego kraju, więc zapraszamy wszystkich do współpracy!

ZALETY:

– Doświadczenie
– Szybkie załatwienie formalności
– Indywidualne podejście
– Szeroki wachlarz produktów
– Obsługa posprzedażna
– Zasięg działania

CERTYFIKATY

Back to top