Maszyny gastronomiczne

Mamy świadomość tego, że zakup maszyn gastronomicznych, które niezbędne są w restauracjach, kawiarniach, pubach oraz innych lokalach tego typu wiąże się z ogromnymi wydatkami. Nie zawsze taka inwestycja jest opłacalna. Co więcej, w przypadku firm, które swoją działalność na rynku gastronomicznym dopiero zaczynają, może być nawet bardzo ryzykowna. Na szczęście są sposoby, aby zakup maszyn gastronomicznych sfinansować bez większych problemów i skomplikowanych formalności, a przy tym bez sięgania po własne środku – chodzi oczywiście o leasing maszyn gastronomicznych.

Leasing maszyn gastronomicznych we Wrocławiu

Jeśli chcą Państwo zainwestować w tego rodzaju sprzęty jak np. piece konwekcyjno-parowe, ekspresy do kowary, zmywarki, chłodnie, roboty kuchenne, uzdatniacze wody, urządzenia grzewcze, piece do pizzy albo jeszcze inne maszyny gastronomiczne, zachęcamy do zapoznani się z naszą ofertą. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy korzystne warunki leasingu, pomożemy w dobraniu oferty dostosowanej do potrzeb konkretnego inwestora. Harmonogram leasingu zawsze ustalamy w taki sposób, aby był on jak najbardziej wygodny dla leasingobiorcy. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza oferta z zakresu leasingu gastronomicznego we Wrocławiu obejmuje nie tylko nowe, ale także używane maszyny gastronomiczne. Pomożemy w dogodnym sfinansowaniu zakupu maszyn, których wiek nie przekroczył 10 lat. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

ekspres do kawyLeasing maszyn gastronomicznych i zalety tego rozwiązania

To bynajmniej nie przypadek, że tak wiele osób decyduje się obecnie na skorzystanie z możliwości, jakie daje leasing różnego rodzaju sprzętów, w tym także maszyn gastronomicznych. Leasing ma wiele zalet; przede wszystkim nie trzeba inwestować własnych środków, a to oznacza, że firmie nie grozi utrata płynności. Korzystanie z przedmiotu leasingu, w tym przypadku maszyn gastronomicznych, jest niczym nieograniczone. W przypadku leasingu operacyjnego można każdą kolejną ratę potraktować jako koszt uzyskania przychodu przedsiębiorstwa, co wiąże się z wymiernymi korzyściami podatkowymi. Oczywiście od każdej opłaconej raty leasingu przedsiębiorcy mogą odliczy

sobie VAT. Skorzystanie z leasingu to doskonały sposób na korzystanie z nowoczesnych sprzętów gastronomicznych, bez konieczności angażowania własnego kapitału.

Leasing maszyn gastronomicznych – dlaczego my?

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z atrakcyjnej oferty na leasing maszyn gastronomicznych we Wrocławiu, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowego, będziemy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę. Decydując się na leasing maszyn gastronomicznych, mają Państwo możliwość zainwestowania w sprzęty markowe, w tym także nowe, których zakup mógłby być znacznym obciążeniem dla budżetu. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i uproszczenie wszelkich formalności – z naszą pomocą uda się Państwu załatwić wszystko naprawdę szybko. Zapraszamy do współpracy.

Back to top