Leasing wózków widłowych. Teraz można liczyć na uproszczone procedury

Praca ma halach magazynowych wiąże się z koniecznością używania nowoczesnych wózków widłowych, które znacznie ułatwiają transport towaru oraz jego przepakowanie. Trzeba jednak podkreślić, że zakup wózków widłowych, zarówno nowych, jak i używanych, wiąże się niestety z dość znacznymi kosztami. I nie każde przedsiębiorstwo jest w stanie koszty te udźwignąć. Czy to znaczy, że trzeba rezygnować z potrzebnego sprzętu? Okazuje się, że nie. Mamy przecież do wyboru jeszcze takie sposoby finansowania zakupu wózków widłowych jak kredyt albo leasing wózków. My skupimy się na leasingu wózków widłowych – bardzo korzystnej formie finansowania zakupu nowych sprzętów i maszyn dla przedsiębiorstw z różnych branż.

Leasing wózków widłowych – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Jeśli są Państwo zainteresowani leasingiem wózków widłowych na korzystnych warunkach, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz zespół od dawna zajmuje się usługami w branży finansowej. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza firma jest partnerem Getin Leasing, co oznacza, że możemy naszym klientom zaproponować naprawdę korzystne warunki finansowania. Jeśli interesuje Państwa atrakcyjny leasing wózków widłowych, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Wspólnie omówimy Państwa potrzeby i postaramy się doradzić najlepsze rozwiązanie. Wszystkim naszym klientom oferujemy także kompleksową pomoc, jeśli chodzi o wypełnienie wniosku o leasing wózków widłowych (lub innych maszyn) oraz skompletowane niezbędnych do złożenia wniosku dokumentów przedsiębiorstwa.

Leasing wózków widłowych – oferta Getin Leasing dla przedsiębiorców

Getin Leasing od lat jest liderem w branży finansowanie nowych pojazdów i maszyn. Zdecydowanie polecamy naszym klientom oferty Getin Leasing. Dlaczego właśnie Getin Leasing? Przede wszystkim warto podkreślić, że chodzi o instytucję, która cieszy się sporym zaufaniem na rynku. Oprócz tego możliwe jest wzięcie w leasing wózków widłowych zarówno nowych, jak i używanych. To kolejny bardzo ważny argument za tym właśnie rozwiązaniem. Niska opłata wstępna, możliwość wybrania odpowiedniego rodzaju rat, szybka decyzja i zdecydowanie uproszczone procedury – to wszystko przemawia za tym, aby wziąć pod uwagę właśnie ofertę Getin Leasing.

Leasing wózków widłowych – to rozwiązanie ma wiele zalet!

Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że leasing wózków widłowych to rozwiązanie, które ostatnimi czasy cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku usług finansowych. Nie jest to bynajmniej przypadek. Pamiętajmy o tym, że leasing wózków widłowych pozwala na zakup nowych (lub używanych) wózków bez konieczności inwestowania własnego kapitału. A to ma wiele zalet. Przede wszystkim firma nie musi obawiać się, że w razie przejściowych trudności dojdzie do utraty płynności finansowej. Jakby tego było mało, leasing można wpisać w koszty firmowe, co oznacza dla przedsiębiorstwa możliwość obniżenia podatków. To kolejny istotny plus tego rozwiązania. Co istotne, na leasing wózków widłowych mogą zdecydować się także i te firmy, które na rynku działają od stosunkowo niedawna i które ze względu na swoją stosunkowo nową działalność nie miałyby szans na uzyskanie kredytu.

Back to top