Leasing sprzętu medycznego Vat 8 %. Korzystne rozwiązanie dla gabinetów lekarskich

Prywatne gabinety lekarskie, kliniki oraz wszelkiego rodzaju placówki medyczne, jeśli chcą być konkurencyjne w branży, muszą na bieżąco inwestować w nowoczesny sprzęt medyczny, który przydaje się nie tylko do przeprowadzania różnych specjalistycznych zabiegów, ale także i na etapie stawiania diagnozy. Faktem jest, że nowoczesny, specjalistyczny sprzęt diagnostyczny jest bardzo drogi. Dlatego też wiele placówek ma problem ze sfinansowaniem tego zakupu. To jednak nie znaczy, że trzeba koniecznie rezygnować z oferowania pacjentom obsługi na najwyższym poziomie. Dobrym rozwiązaniem jest chociażby leasing sprzętu medycznego Vat 8%.

Leasing sprzętu medycznego Vat 8%. Chętnie pomożemy!

Mamy świadomość tego, że coraz więcej naszych klientów jest zainteresowanych nabyciem profesjonalnego sprzętu do gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych, prywatnych klinik i innych tego typu placówek. Jeśli są Państwo zainteresowani leasingiem sprzętu medycznego 8% Vat, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, abyśmy mogli przedstawić ofertę. Jesteśmy partnerem Getin Leasing, stąd też możemy poszczycić się tym, że oferujemy naszym klientom naprawdę korzystne warunki finansowania. Chcielibyśmy od razu podkreślić, że naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów, które od dawna funkcjonują na rynku, jak i do tych, które dopiero zaczynają działać w branży medycznej.

Leasing sprzętu medycznego Vat 8% – aktualna oferta Getin Leasing

Dlaczego właściwie warto zdecydować się na ofertę Getin Leasing? Przede wszystkim chodzi o to, że instytucja ta oferuje leasing pełnego wyposażenia gabinetów medycznych, sprzętu do laboratorium, sprzętu diagnostycznego, wyposażenia aptek i wielu innych. Bardzo ważną zaletą oferty Getin Leasing jest niska opłata wstępna – to może by

nawet zaledwie 1%. Nic zatem zaskakującego w tym, że tak wiele osób jest zainteresowanych tą ofertą. Na decyzję leasingową także nie trzeba czekać zbyt długo. Co istotne, Getin Leasing oferuje finansowanie sprzętu medycznego Vat 8% także całkiem nowym podmiotom, tzn. od pierwszego dnia działalności. A to jeszcze nie wszystko, bo leasingobiorca może zdecydować się na dogodny okres sfinansowania. W Getin Leasing wchodzi w grę leasing nawet do 84 miesięcy. To najdłuższy okres leasingu, który w chwili obecnej oferowany jest na rynku finansowym. Leasingobiorca może zdecydować sie na raty równe, malejące albo sezonowe. To kolejny atut oferty Getin Leasing.

Leasing sprzętu medycznego Vat 8%. Jakie dokumenty są niezbędne?

Getin Leasing wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferując naprawdę uproszczone procedury przy ubieganiu się o leasing sprzętu medycznego Vat 8%, jak również i innych sprzętów. Każdy może spodziewać się minimum formalności. Jeśli chodzi o finansowanie do 3000 000 zł, potrzebne są tylko podstawowe dokumenty firmy, tzn. dokumenty rejestrowe, dowód osobisty wnioskodawcy oraz potwierdzenie uprawnień do prowadzenia działalności medycznej. Osoby zainteresowane finansowaniem na większe kwoty muszą dostarczyć te same dokumenty, a do tego dokumenty finansowe przedsiębiorstwa oraz zaświadczenia z US i ZUS.

Back to top