Leasing samochodów osobowych marki Audi we Wrocławiu

Samochody AUDI należą do najbardziej popularnych i uznawane są za szczególnie luksusowe. Miłośnicy marki Audi nie wyobrażają sobie zakupu modelu innego producenta. Co ważne, proponujemy leasing samochodów osobowych marki Audi. To rozwiązanie wybierane przez osoby, które chcą rozłożyć koszty w czasie.

Samochody marki Audi – historia, modele, leasing

Marka zasłynęła z innowacyjnych rozwiązań i szerokiego wyboru luksusowych samochodów osobowych. Wszystko zaczęło się od Międzynarodowego Rajdu Alpejskiego, w czasie którego marka osiągała sukcesy. Mowa o początku XX wieku! To moment, w którym samochody Audi zyskały popularność, lecz historia marki rozpoczęła się jeszcze wcześniej, w wieku XIX.

W 1899 roku August Horch założył spółkę August-Horch-Motorwagen AG. Jego kariera w spółce nie trwała długo, a w 1909 roku założył nową, a mianowicie Audi AG. Być może zastanawiasz się, jaka jest geneza tej nazwy. To proste! Nazwisko twórcy przetłumaczono na język łaciński. Marka Audi na stałe wpisała się w historię między innymi ze względu na innowacyjność wprowadzanych rozwiązań. Już w latach 70-tych pod skrzydłami Audi powstał na przykład silnik pięciocylindrowy. Ale to dopiero początek!

Przede wszystkim, w latach 80-tych marka Audi jako pierwsza wprowadziła napęd na cztery koła. Jak z pewnością wiesz, obecnie to innowacyjne rozwiązanie, stosowane jest obecnie w wielu modelach samochodów różnych producentów. Gdy chodzi o samą markę Audi, napęd na cztery koła stosowany jest w modelach Audi S, Audi RS, Audi Q7, Audi A4 allroad i innych.

W latach 80-tych marka pochwaliła się także aluminiową, lekka karoserią Audi Space Frame. Aby podkreślić jej lekkość, zadanie prezentacji powierzono dwóm kobietom. Wydarzenie miało miejsce w czasie targów w Hanowerze. Z kolei w 1994 roku pojawił się model Audi A8. Była to pierwsza na świecie limuzyna (gdy chodzi o limuzyny w produkcji seryjnej) wyposażona w aluminiową karoserię (źródło).

Leasing samochodów osobowych marki Audi

Z czego jeszcze zasłynęła marka Audi? To chociażby doskonałe, zapadające w pamięć reklamy, liczne nagrody. To także estetyczne modele luksusowych samochodów osobowych, sportowych, SUV-ów. W ostatnich latach pojawiły się także samochody elektryczne. Najnowszym przykładem jest e-tron GT wyprodukowany w roku 2021. Nic dziwnego, że samochody Audi cieszą się popularnością wśród wymagających klientów (źródło).

Oczywiście, zakup samochodu Audi wiąże się z adekwatnym wydatkiem. Na szczęście jednak można skorzystać z oferty leasingu samochodów marku Audi. Wiele osób korzysta z tego rozwiązania, celem rozłożenia opłat w czasie. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania kierowane do osób, które chcą zostać właścicielem czy leasingobiorcą nowego bądź używanego samochodu Audi.

Jakie warunki oferujemy? Zapoznaj się z naszą skrojoną na miarę ofertą. Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by poznać szczegóły tego rozwiązania oraz możliwości wyboru. Oferujemy leasing samochodów Audi – we Wrocławiu. Sprawdź!

Back to top