Leasing samochodów osobowych Jeep

Amerykańska marka Jeep ma zwolenników na całym świecie. Samochody te wyróżniają się nie tylko rozmiarami czy estetyką, ale także ciekawą historią. Pojazdy te osiągają rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. W Polsce stale zyskują coraz szersze grono miłośników. Jeśli również marzysz o takim pojeździe, możesz skorzystać z opcji leasingu samochodów Jeep!

Leasing samochodów Jeep – więcej na temat marki

Marka Jeep działa od 1943 roku, w Tolego, w stanie Ohio. Pierwszy samochód marki wprowadzono na rynek w roku 1945, lecz nazwa Jeep stosowana była już wcześniej. Określano tak samochody wojsk USA w czasie II Wojny Światowej.

Produkowane były przez prekursorów marki Jeep, a więc Willys-Overland. W porównaniu do innych pojazdów wojskowych, samochody te odznaczały się lekkością. Ponadto, według zachodniej Wikipedii, były to pierwsze samochody typu SUV z napędem na cztery koła. Lista modeli Jeep tworzonych z myślą o potrzebach wojska jest naprawdę długa. Pierwszym modele tego typu był Willys Quad, natomiast ostatnim Kaiser Jeep M715 wyprodukowany w latach 60-tych.

Jak można się domyślić, pojazdy te tworzone były z myślą o użytkowaniu w trudnych warunkach, na nierównym podłożu. Dlatego o samochodach Jeep zwykło się mówić, iż są to typowe auta terenowe. Zalety te są wielokrotnie podkreślane przez markę. Osoby poszukujące pojazdu wyróżniającego się takimi zaletami zwykle decydują się na konkretny model, a mianowicie Jeep Wrangler. Zgodnie z ogólnie dostępnymi informacjami, model ten wyróżnia się ponadprzeciętną solidnością.

W latach 40-tych, równolegle zaczęły już powstawać Jeepy dla cywilów. Pierwszy z nich nosił wymowną nazwę CJ, jak Civilian Jeep. Stale powstają nowe samochody typu SUV marki Jeep. Jednym z popularniejszych modeli jest Jeep Liberty. Popularnością cieszy się także Grand Cherokee. W najnowszej ofercie marki Jeep znaleźć można modele, takie jak Renegade, Compass, Gladiator. Wyróżniają się także wersje hybrydowe Renegade 4xe oraz Compass 4xe.

Leasing samochodów marki Jeep

Ceny samochodów Jeep nie należą do niskich. Dlatego wiele osób decyduje się na leasing samochodów osobowych marki Jeep. Pozwala to na rozłożenie opłat w czasie, zatem jest to sposób na oszczędność pieniędzy, nerwów i formalności. Staramy się, by nasza oferta była elastyczna i spełniała warunki nawet najbardziej wybrednych klientów. Formalności są uproszczone do minimum. Co więcej, w naszej ofercie dostępne są zarówno samochody nowe, jak i używane. Ta ostatnia opcja może być atrakcyjna dla osób, które szukają atrakcyjnych warunków finansowych.

Celem zapoznania się ze szczegółami oferty, jak długość okresu leasingowania, wysokość opłaty wstępnej, rodzaj leasingu oraz korzyści biznesowe związane z leasingiem – skontaktuj się z naszymi ekspertami. Wspólnie dobierzemy ofertę skrojona na miarę, by nie nadwyrężyć zanadto Twojego portfela. Skontaktuj się z nami, a być może już niedługo rozsiądziesz się wygodnie w uprawnionym Jeepie. W ramach proponowanych przez nas usług, oferujemy również bezpłatną konsultację. Zapraszamy!

Back to top