Leasing pras do belowania. Atrakcyjne warunki leasingu w Getin Leasing

Zakup profesjonalnych maszyn rolniczych wiąże się niestety z dużymi wydatkami. Każdy, kto interesował się związanymi z tym kosztami, wie, że nie tylko nowe, ale i używane maszyny rolnicze w dobrym stanie technicznym są bardzo drogie. Co zatem można zrobić, gdy gospodarstwo potrzebuje prasy do belowanie? Zakup z własnych środków nie zawsze jest możliwy, dlatego warto może zastanowić się nad innymi formami finansowania. My ze swej strony rekomendujemy Państwu leasing pas do belowania – to znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałyby uniknąć angażowania własnych środków.

Leasing pras do belowania – oferta Getin Leasing

Getin Leasing to jedna z bardziej cenionych instytucji finansowych na naszym rynku. Jeśli są Państwo akurat zainteresowani leasingiem na korzystnych warunkach, warto z pewnością wziąć pod uwagę ofertę tej popularnej instytucji. Jeśli chodzi o leasing pras do belowania, można oczywiście zdecydować się na prasy nowe i używane. Okres leasingu trwa nawet do 60 miesięcy, co oznacza w praktyce, że możliwa jest wygodna spłata. Getin Leasing, jak zwykle zresztą, stara się wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów. Dlatego też można zdecydować się zarówno na raty równe, jak i malejące czy sezonowe. Także i w przypadku leasingu pras do belowanie opłata wstępna jest bardzo niska, ponadto leasingobiorca może zdecydować się na atrakcyjne pakietu ubezpieczeniowe. Formalności da się załatwić bardzo szybko, w zasadzie wystarczą najbardziej podstawowe dokumenty, aby skutecznie złożyć wniosek o leasing pras do belowania albo innych maszyn rolniczych.

Leasing pras do belowania – zapraszamy do nas!

Są Państwo zainteresowani pomocą w złożeniu wniosku o leasing prasy do belowania albo innej potrzebnej maszyny rolniczej? W takim razie zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasza firma do partner Getin Leasing. Od ponad dziesięciu lat oferujemy naszym klientom atrakcyjne, korzystne rozwiązania finansowe, które pozwalają im na wdrażanie rozwiązań, dzięki którym ich firmy mogą się dobrze rozwijać. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Leasing pras do belowania – dlaczego warto?

Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że leasing pras do belowania to bardzo korzystne z punktu widzenia przedsiębiorcy rozwiązanie. Dlaczego? Przede wszystkim nie ma potrzeby angażowania własnego kapitału, a tym samym zminimalizowane zostaje ryzyko, że pojawi się brak płynności. A to jeszcze nie wszystko. Pamiętajmy, że w wielu przypadkach leasing można uzyskać o wiele łatwiej niż kredyt. Dotyczy to zwłaszcza nowych przedsiębiorstw. Na chwilę obecną na leasing pras do belowania czy innych tego typu maszyn rolniczych mogą liczyć nawet stosunkowo nowe przedsiębiorstwa rolnicze, które na rynku działają od jakichś sześciu miesięcy. Pamiętajmy także, że w przypadku leasingu jest o wiele mniej formalności do załatwienia. No i oczywiście musimy mieć świadomość tego, że jak najbardziej leasing maszyn rolniczych wiąże się z wymiernymi korzyściami podatkowymi. Przecież raty leasingu to też koszt firmy! A tym samym pozwalają one na zmniejszenie podatków.

Back to top