Leasing maszyn leśnych. Teraz można szybko załatwić formalności

Zakup maszyn leśnych to ogromna inwestycja. Z reguły firmy, które są zainteresowane tego typu sprzętami, szukają odpowiednich sposobów sfinansowania zakupu. Takie maszyny leśne, jak np. harwestery, koparki leśne, forwardery, harwardery, maszyny do okrzesywania gałęzi, harwestery gąsienicowe, skidery czy specjalne traktory leśne są po prostu bardzo drogie. Wiele firm, które potrzebują profesjonalnych maszyn leśnych, nie jest po prostu w stanie udźwignąć finansowego ciężaru, jaki wiąże się z ich zakupem. Rozwiązaniem jest oczywiście kredyt. Jednak powinniśmy mieć świadomość, że nie każda firma może otrzymać kredyt. Dotychczasowe zobowiązania, zbyt krótka działalność itd. – to częste powody odmownych decyzji kredytowych.

Leasing maszyn leśnych – coraz popularniejsze rozwiązanie

Nie da się zaznaczyć, że leasing, w tym także leasing maszyn leśnych, to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Nie jest bynajmniej przypadkiem, że tak wiele osób, decyduje się skorzystać z tej formy finansowania. Przede wszystkim, jeśli zdecydują się na Państwo wziąć w leasing maszyny leśne, mogą Państwo liczyć na znacznie szybsze załatwienie kwestii formalnych niż jest to w przypadku wnioskowania o kredyt. To nie wszystko. Leasing wiąże się z wyraźnymi korzyściami podatkowymi, poza tym pozwala na sfinansowanie także i zakupu maszyn leśnych używanych. To popularne rozwiązanie, ponieważ pozwala na dodatkowe obniżenie kosztów. Obecnie, decydując się na leasing maszyn leśnych lub innych maszyn, możemy zdecydować się na różne raty – zarówno równe, jak i malejące czy sezonowe. To kolejny argument za leasingiem.

Leasing maszyn leśnych – chętnie pomożemy!

Jeżeli są Państwo zainteresowani szeroko pojętym leasingiem maszyn leśnych, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w załatwianiu niezbędnych formalności. Niezależnie od tego, czy interesują Państwa harwestery, koparki leśne, forwardery, harwardery, maszyny do okrzesywania gałęzi, harwestery gąsienicowe, skidery czy specjalne traktory leśne, chętni pomożemy w dobraniu odpowiedniej oferty leasingowej. Jesteśmy partnerem Getin Leasing. Naszym klientom możemy zaoferować nie tylko leasing na uproszczonych procedurach, ale także i korzystne pakiety ubezpieczeniowe.

Leasing maszyn leśnych – oferta Getin Leasing

Getin Leasing to instytucja finansowa bardzo dobrze znana na naszym rynku. Także i przedsiębiorcy zainteresowani leasingiem maszyn leśnych na korzystnych warunkach, powinni zainteresować się aktualną ofertą Getin Leasing. Elastyczne podeście do klienta, uproszczone procedury, minimum formalności, leasing także i dla firm, które działają na rynku stosunkowo od niedawna – to właśnie najważniejsze zalety oferty leasingowej Getin Leasing. Warto zaznaczyć, że klient nie musi czekać zbyt długo na decyzję co do leasingu. Jakby tego było mało, można zdecydować się na różne rodzaje rat – zarówno malejące, jak i sezonowe oraz równe. Oferta Getin Leasing obejmuje leasing na dogodny dla klienta okres, wpłata własna klienta nie jest zbyt wysoka. Co istotne, w grę wchodzą zarówno nowe, jak i używane maszyny leśne.

Back to top