Leasing ładowaczy rolniczych. Szybko i nieskomplikowanie z Getin Leasing

Szybka i sprawna praca w gospodarstwie rolniczym zależy w dużej mierze do wykorzystywanych maszyn. Jeśli mowa o dużych gospodarstwach, wykorzystywanie nowoczesnych maszyn rolniczych rozumie się samo przez się. Jedną z takich maszyn są ładowacze rolnicze – z ich pomocą ładowanie nawet dużych ilości materiałów staje sie o wiele prostsze. Koszt zakupy ładowacza rolniczego jest jednak bardzo wysoki. Dla wielu rolników, nawet dobrze prosperujących, po prostu za wysoki, jeśli mowa o finansowaniu jego zakupu z własnych środków. Co zatem można zrobić? Dobrym rozwiązaniem jest leasing ładowacza rolniczego. To bynajmniej nie przypadek, że coraz więcej gospodarstw rolniczych stawia na tę formę finansowania.

Leasing ładowaczy rolniczych. Zapraszamy do nas!

Jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem w leasing ładowacza rolniczego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze atuty to: dogłębna znajomość rynku finansowego, ponad dekada doświadczenia w branży, profesjonalny team doradców. Ze swej strony chcielibyśmy dodać jeszcze, że współpracujemy z Getin Leasing, instytucją finansową, na której usługi zdecydować sie już bardzo wielu przedsiębiorców. Chętnie pomożemy Państwu podjąć decyzję co do wyboru odpowiedniej formy finansowania. Leasing ładowaczy rolniczych albo innych maszyn potrzebnych w gospodarstwie rolnym da się teraz załatwić bardzo szybko. Osoby zainteresowane konkretną ofertą zachęcamy do kontaktu.

Korzystny leasing ładowaczy rolniczych – oferta Getin Leasing

Oferta Getin Leasing jest wyjątkowo korzystna dla wszystkich osób, które zamierzają właśnie sfinansować zakup maszyn rolniczych różnego typu, także i nowoczesnych ładowaczy rolniczych. W tym miejscu warto od razu zaznaczyć, że w Getin Leasing można wziąć w leasing także i używane ładowacze rolnicze (nawet do 10 lat). Getin Leasing to instytucja przyjazna także i nowych firmom – wystarczy, że firma działa od 6 miesięcy na rynku, aby mogła ubiegać się o leasing w Getin Leasing. Jeśli zaś chodzi konkretnie o ładowacze rolnicze i inne rozwiązania dla rolnictwa, oferta kierowana jest do gospodarstw, które dysponują co najmniej areałem 10 ha, w tym także dzierżawionym. Nic zatem zaskakującego w tym, że oferta Getin Leasing cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Różne rodzaje rat, okres leasingu ładowaczy rolniczych nawet do 60 miesięcy, opłaty wstępne na poziomie 5% – to istotne argumenty za tym, aby rozważyć na poważnie ofertę Getin Leasing w zakresie leasingu maszyn rolniczych.

Dlaczego warto postawić na leasing ładowaczy rolniczych?

Popularność leasingu nie jest bynajmniej niczym zaskakującym. Przede wszystkim chodzi o to, że decydując się na tę formę finansowania ładowacza rolniczego albo innej maszyny, nie musimy używać swojego kapitału. A to oznacza, że w razie nieprzewidzianych trudności finansowych nie grozi nam utrata płynności. A to nie koniec argumentów za leasingiem. Leasing jest korzystny podatkowo, można łatwiej otrzymać zgodę na leasing, a poza tym jest to oferta kierowane także i do stosunkowo nowych firm.

Back to top