Leasing kombajnów. Proste procedury

Prowadzenie dużego gospodarstwa rolnego wymaga inwestycji w profesjonalne maszyny rolnicze, które usprawnią, przyspieszą pracę. Jednym z tego typu rozwiązań, które jest niezbędne w każdym dużym gospodarstwie, jest kombajn rolniczy. Faktem jest, że cena kombajnu czy to używanego, czy nowego, jest bardzo wysoka. Dla wielu gospodarstw po prostu zbyt wysoka, aby mogły one sobie pozwolić na zakup kombajnu za gotówkę. Jakie rozwiązanie wchodzi w grę?

Coraz popularniejszy jest leasing kombajnów rolniczych. To alternatywa dla kredytu, który nie jest przyznawany gospodarstwom o mniejszym dochodzie lub takim, które działają od stosunkowo niedawna. Także i leasing kombajnów ma swoje zalety.

Leasing kombajnu rolniczego. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Leasing to forma finansowania, która także i na krajowym rynku cieszy się wzrastającą popularnością. I nie ma w tym niż zaskakującego. Leasing jest elastyczny, tani dla leasingobiorcy, korzystny pod względem podatkowym. A to bynajmniej nie wszystko. Nie powinniśmy zapominać i o tym, że możliwe jest leasingowanie zarówno nowych, jak i używanych maszyn rolniczych, w tym także drogich kombajnów rolniczych. Bez problemu można zatem trafić na atrakcyjną ofertę. Po zakończeniu leasingu możemy wykupić maszyny rolnicze, możemy jednak z tego także zrezygnować. Wraz z leasingiem można liczyć na korzystne pakiety ubezpieczeniowe. A raty leasingowe dopasować do swoich możliwości – możliwe są raty różne, malejące oraz sezonowe (idealne rozwiązanie w przypadku gospodarstw rolniczych). Leasing kombajnu rolniczego jest tym bardziej godny polecenia, że pozwala na uniknięcie zamrożenia własnego kapitału.

Leasing kombajnów rolniczych – chętnie pomożemy!

Wszystkie osoby zainteresowane leasingiem kombajnów rolniczych, nowych i używanych, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Jako partner Getin Leasing jesteśmy w stanie zaoferować Państwu naprawdę korzystne warunki finansowania. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania i pomożemy w dobraniu odpowiednich rozwiązań z zakresu finansowania. Zapraszamy!

Leasing kombajnów rolniczych – aktualna oferta Getin Leasing

Aktualna oferta Getin Leasing skierowana jest do wszystkich, którzy chcą szybko załatwić kwestię sfinansowania zakupu maszyn rolniczych, w tym także i kombajnów rolniczych. Getin Leasing oferuje możliwość wzięcia w leasing zarówno sprzętu nowego, jak i używanego. Ogromną zaletą oferty tej właśnie instytucji jest fakt, że wnioskodawca może liczyć na szybką decyzję, poza tym spłata rat leasingowych jest w pełni dostosowana do możliwości leasingobiorcy – można zdecydować się na różne okresy leasingowania (do 60 miesięcy), oferowane są raty malejące, równe, jak również sezonowe. Z oferty mogą skorzystać także mniejsze gospodarstwa rolne, już od 10 ha. Jak już wspomnieliśmy, możliwy jest leasing kombajnów używanych, nawet w wieku do 10 lat. Formalności w Getin Leasing są ograniczone do minimum – to jeszcze jeden powód, aby rozważyć właśnie ofertę tej instytucji. Atutem oferty jest także niska opłata wstępna – już od 5%.

Back to top