Leasing ciągników rolniczych. Oferta Getin Leasing

Nie da się zaprzeczyć, że maszyny rolnicze, w tym także profesjonalne ciągniki rolnicze, to urządzenia bardzo drogie. W przypadku ciągników rolniczych niejednokrotnie chodzi o wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych – dla wielu rolników jest to kwota, którą po prostu nie dysponują. Co w takim razie można zrobić? Dobrym rozwiązaniem może być leasing ciągników rolniczych. Leasing oznacza, ze płaci się comiesięczne raty za użytkowanie danego ciągnika rolniczego. Oczywiście na koniec umowy leasingowej można dany ciągnik wykupić. Z drugiej strony jednak można także wziąć w leasing nowy ciągnik. W tym momencie można znaleźć naprawdę sporo interesujących ofert, jeśli chodzi o leasing ciągników rolniczych. To stabilna forma finansowania, która jest naprawdę godna rozważenia.

Leasing ciągników rolniczych – zapraszamy do nas!

Wszystkie osoby zainteresowane leasingiem ciągników rolniczych na korzystnych warunkach, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy długie doświadczenie na rynku finansowym, poza tym jesteśmy partnerem Getin Leasing. Możemy pomóc w złożeniu wniosku o leasing ciągników rolniczych, podpowiemy najlepsze rozwiązania na tym polu. Oprócz tego jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Leasing ciągników rolniczych z Getin Leasing

Jeżeli zdecydują się Państwo na leasing ciągników rolniczych albo innych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie, zdecydowanie zachęcamy do wzięcia pod uwagę oferty cenionych w branży instytucji. To gwarancja, że leasing ciągników rolniczych będzie korzystny. Ciekawą ofertę dla swoich klientów ma Getin Leasing. Z oferty mogą skorzystać także i te firmy, które zostały założone niezbyt dawno temu. Getin Leasing oferuje bardzo proste procedury, wystarczy okazać najważniejsze dokumenty firmowe, aby złożyć wniosek. Istotne jest, że możliwy jest leasing nowych i używanych ciągników rolniczych. Niska wpłata początkowa, różne rodzaje rat, mało formalności – to argumenty przemawiające za Getin Leasing.

Leasing ciągników rolniczych – plusy tego popularnego rozwiązania

Statystyki pokazują, że zainteresowanie leasingiem maszyn rolniczych, w tym także leasingiem ciągników rolniczych stale wzrasta. To w zasadzie nic zaskakującego. Nie zapominajmy o tym, że leasing ciągników rolniczych to wymierne korzyści dla firm. Przede wszystkim można raty leasingu wliczyć w koszty firmowe, a tym samym możliwe jest efektywne obniżenie płaconych podatków. To rzecz jasna jeszcze nie wszystko, co przemawia za leasingiem maszyn rolniczych. Leasing ciągników rolniczych to rozwiązanie bardzo elastyczne. Można przecież zdecydować się na leasing zarówno maszyn juz używanych, jak i całkiem nowych. Co bardzo istotne w przypadku gospodarstw rolnych, można zdecydować się na różne typy rat – w przypadku Getin Leasing na równe, malejące oraz sezonowe. No i najważniejsze – nie ma potrzeby angażowania własnego kapitału, zatem nie musimy się obawiać, że gospodarstwo będzie miało problem z płynnością finansową ze względu na zakup bardzo drogiego ciągnika.

Back to top