Dlaczego warto wybierać sprzęty i samochody poleasingowe?

Leasing to bardzo opłacalne rozwiązanie. Równie opłacalny jest zakup samochodów i sprzętów poleasingowych. Dlaczego? Przekonaj się jak wiele korzyści płynie z tego rozwiązania.

Zakup sprzętów i samochodów poleasingowych

Stojąc przed wyborem produktu często porównujemy ceny zakupu. Sprawdzamy koszty zakupu produktów dostępnych w ramach oferty sprzedażowej całej gamy sklepów, producentów, dystrybutorów. Warto pamiętać o jeszcze jednej opcji, jaką jest zakup towarów poleasingowych. Dlaczego? Przede wszystkim sprzęty i pojazdy poleasingowe odznaczają się doskonałym stanem. W trakcie leasingu towary te muszą być użytkowane zgodnie z instrukcjami.

Serwisowanie najczęściej przeprowadzane jest w dedykowanych salonach, które wyszczególnione są w umowie leasingu. W dodatku, w razie napraw leasingobiorca musi korzystać z oryginalnych części producenta. Wszystko to sprawia, że poleasingowe sprzęty i samochody są właściwie jak nowe! Nowa jest również cena, która znacznie odbiega od ceny pierwotnej. Co więcej poleasingowe towary najczęściej charakteryzują się tak zwanym młodym wiekiem czy też niskim przebiegiem – w przypadku samochodów.

Korzystając z opcji zakupu towarów poleasingowych można liczyć także na dostęp do pełnej historii serwisowania. Często klientom udostępniana jest także wycena rzeczoznawcy. Dlatego poleasingowe sprzęty i samochody są zwyczajnie bardziej opłacalnym wyborem, niż używane, zakupowane u osób prywatnych.

Leasing towarów używanych lub poleasingowych

Jeszcze bardziej opłacalną opcją jest leasing towarów i samochodów używanych czy też poleasingowych. Taką opcją udostępniają niemal wszyscy profesjonalni leasingodawcy. Wybór tego typu jest dostępny również w naszej ofercie. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że leasing używanych towarów jest dużo mniej kosztowny niż leasing towarów nowych. Jak przedstawia się nasza oferta w tym względzie?

Warto przyjrzeć się zwłaszcza ofercie leasingu pojazdów używanych. Przede wszystkim opłata wstępna wynosi nawet 5 %, co jest świetnym rozwiązaniem dla osób nieposiadających dużego zapasu gotówki. Proponujemy samochody, których łączny wiek po dodaniu okresu umowy leasingu wyniesie maksymalnie 10 lat. Możliwy jest także wybór rat, ponieważ proponujemy raty równe degresywne bądź sezonowe. Gdy chodzi o jednoślady, oferujemy używane motocykle o wieku nieprzekraczającym 3 lat.

Warto zwrócić uwagę także na używane maszyny i urządzenia. Tego typu sprzęty są bowiem konieczne dla rozwoju biznesu. Dzięki możliwości leasingu urządzeń i maszyn używanych opłaty nie są wysokie. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców. Dostępny jest sprzęt gastronomiczny, wózki widłowe, maszyny drukarskie i inne urządzenia odpowiednie dla przedstawicieli najróżniejszych branż.

Chcesz skorzystać z opłacalnej oferty leasingu? A może zależy Ci na maksymalnym obniżeniu kosztów? Skorzystaj z naszej oferty – proponujemy leasing sprzętów i pojazdów nowych oraz używanych, a warunki leasingowania są bardzo atrakcyjne. Skontaktuj się i zapytaj nas o szczegóły!

Back to top