Samochody specjalne poniżej 3,5t

Zazwyczaj, kiedy słyszymy o leasingu pojazdów, zakładamy, że chodzi o samochody osobowe albo dostawcze. Tymczasem okazuje się, że dużym zainteresowaniem cieszy się także leasing samochodów specjalnych poniżej 3,5 t. Czym właściwie są samochody specjalne? Ten termin na pewno nie dla każdego jest jasny.

Leasing samochodów specjalnych do 3,5t – kilka informacji

Samochody specjalne to pojazdy, które są tak skonstruowane, aby mogły wykonywać jakieś określone zadanie. Do samochodów specjalnych zaliczają się przykładowo wozy strażackie, piaskarki, pługi śnieżne, pojazdy do usuwania śmieci, dźwigi samochodowe itd. Faktem jest, że zakup tzw. pojazdów specjalnych, które wyposażone w są w nowoczesne podzespoły, wiąże się niestety z ogromnymi wydatkami. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy dana firma chce zainwestować w co najmniej kilka tego rodzaju pojazdów. To właśnie tłumaczy fakt, dlaczego w chwili obecnej leasing samochodów specjalnych do 3,5t ma coraz więcej zwolenników. Nie zawsze firma jest gotowa wyłożyć kapitał na zakup potrzebnych samochodów specjalnych do 3,5 t. W takiej sytuacji leasing pojazdów, zarówno nowych, jak i używanych, jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. W ten sposób można naprawdę zaoszczędzić na wprowadzeniu do firm nowego sprzętu. Warto oczywiście dobrze przemyśleć wybór oferty leasingu, aby mieść pewność, że stawiamy na tę najlepszą.

Leasing samochodów specjalnych do 3,5 t i główne zalety tego rozwiązania

Zalety leasingu samochodów specjalnych do 3,5t, jak i innych pojazdów są oczywiste. Przede wszystkim nie trzeba angażować własnego kapitału. W praktyce oznacza to, że minimalizujemy ryzyko braku płynności finansowej firmy. Leasing samochodów specjalnych to także znakomite rozwiązanie w przypadku nowych firm, które nie mogą liczyć na otrzymanie kredytu w banku. Atutem leasingu jest także stosunkowo niska wpłata własna. W tej chwili można z powodzeniem wziąć w leasing zarówno samochody specjalne do 3,5t nowe, jak i używane. W tym drugim przypadku możemy liczyć, dokładnie tak samo, jak w przypadku zakupu pojazdów, na znaczne oszczędności. Jak długo można leasingować samochody specjalne do 3,5t? Nawet do 84 miesięcy. Warunki leasingu można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb – możliwe jest wybranie rat równych albo malejących. Przy zakupie pojazdów konkretnego modelu można często liczyć na znaczne obniżki.

Leasing samochodów specjalnych do 3,5 t – nasza oferta dla przedsiębiorców

Mamy świadomość tego, że coraz więcej nowoczesnych firm szuka korzystnych ofert w zakresu leasingu nowoczesnych samochodów specjalnych. Nasz zespół chętnie pomoże Państwu załatwić wszystkie formalności, które wiąże się w wzięciem pojazdu w leasing. Proponujemy korzystne warunki, służymy kompetentnym doradztwem. Wiemy, że skomplikowane procedury są bardzo zniechęcające i dlatego też ograniczamy formalności do niezbędnego minimum. Oferujemy leasing na korzystnych warunkach, z niską wpłatą własną, chętnie przedstawimy naszą ofertę także firmom, które stawiają pierwsze kroki w branży. Nasza oferta obejmuje umowy leasingowe na pojazdy nowe oraz używane.

Back to top