Samochody osobowe

Zakup nowego samochodu wiąże sie zawsze z dużym wydatkiem. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że coraz więcej firm z różnych branż decyduje się na leasing samochodów osobowych. Atutem tego rozwiązania jest m.in. fakt, że z oferty leasing mogą skorzystać także nowe firmy, które dopiero zaczynają swoją działalność. Jeżeli są Państwo zainteresowani leasingiem samochodów osobowych, zarówno nowych, jak używanych, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Na pewno uda nam się zaoferować Państwu atrakcyjne warunki leasingu. Zapraszamy do kontaktu.

Leasing samochodów osobowych i zalety tego rozwiązania

To bynajmniej nie przypadek, że leasing samochodów osobowych jest coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców. Przede wszystkim same formalności związanie z załatwieniem leasingu są o wiele prostsze niż jest to w przypadku kredyty na zakup samochodu firmowego. W przypadku leasingu płacimy nie za sam samochód, a za korzystanie z niego – to tłumaczy, dlaczego leasing jest po prostu bardziej korzystny finansowo. Jakby tego było mało, leasingobiorca dostaje samochód bardzo szybko, w dodatku już zarejestrowany, nie trzeba zatem załatwiać dodatkowych spraw formalnych. Co więcej, zwykle można negocjować składki ubezpieczeń samochodowych. Leasing to znakomite rozwiązanie także pod katem optymalizacji podatkowej – najczęściej leasing przynosi większe korzyści podatkowe niż kredyt na samochodów.

Leasing samochodów osobowych we Wrocławiu

Wszystkie osoby zainteresowanie korzystnym leasingiem samochodów osobowych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. W branży finansowej działamy już od ponad dekady, dzięki czemu znamy doskonale prawa rządzące rynkiem finansowym oraz potrzeby naszych klientów. Jeśli chodzi o leasing samochodów osobowych we Wrocławiu, możemy zaoferować Państwu szczególnie korzystne warunki. Przede wszystkim mogą Państwo liczyć na leasing samochodu z opłatą wstępną już od 1% wartości auta (w przypadku nowych samochodów). Gwarantujemy długi okres leasingu – nawet 84 miesiące. W zależności od Państwa preferencji mogą sie Państwo zdecydować u nas na raty leasingowe równe, degresywne albo sezonowe. Gwarantujemy pełne wsparcie i kompetentne doradztwo – pomożemy w załatwieniu wszystkich spraw związanych z leasingiem samochodu osobowego.

Leasing samochodów osobowych – uproszczone procedury

Mamy świadomość tego, że kwestie formalne związane z kredytowaniem samochodu osobowego odstraszają wielu klientów od instytucji bankowych. Mniej formalności to ważny argument przemawiający za skorzystaniem właśnie z możliwości, jakie daje leasing samochodu. To jednak nie wszystko. Naszą zasadą jest zapewnienie klientom jak najbardziej kompleksowej obsługi – staramy sie minimalizować sprawy formalne, które trzeba załatwić. Jeżeli są Państwo zainteresowani uproszczoną procedurą zawarcia umowy leasingowej, wybór naszej firmy będzie sensownym rozwiązaniem. Chcielibyśmy dodać jeszcze, że współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na rabaty przy leasingu na samochody marek: Audi, BMW, Toyota, Skoda i Mercedes.

Back to top