Leasing motoru – kilka informacji

Zakup pojazdu, czy to samochodu czy motoru, wiąże się z wysokimi kosztami. Coraz więcej osób, zresztą nie tylko przedsiębiorców, decyduje się na skorzystanie z bardzo interesującej formy finansowania zakupu, jaką jest leasing. Leasing to najlepsza opcja dla osób, które chcą używać nowego sprzętu, nie inwestując własnego zaoszczędzonego kapitału. Warto podkreślić, że w przypadku przedsiębiorców możliwość ta związana jest ze znacznymi korzyściami podatkowymi. Nic zatem dziwnego w tym, że z roku na rok przybywa osób, które decydują się skorzystać z leasingu.

Leasing motoru – o czym warto pamiętać?

Głowna zaletą leasingu motorów jest fakt, że nie musimy angażować swoich środków w korzystanie z pojazdu. Pamiętajmy jednak, że leasing motoru jest równoznaczny z tym, że pojazd nie jest naszą własnością. To własność firmy finansującej. Leasingobiorca nabywa jednak prawo do korzystania z motoru. Po okresie zakończenia leasingu (decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy mogą Państwo zawrzeć umowę leasingową nawet na 48 miesiące) można ewentualnie wykupić leasingowany motor. Kiedy chcemy wziąć w leasing motor albo inny pojazd) musimy liczyć się z tym, że trzeba wnieść ustaloną z leasingodawcą opłatę. Warto jednak zaznaczyć, że w tej chwili nie jest ona wcale wysoka. Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać właśnie z naszej oferty na korzystny leasing motocykla, możemy zapewnić opłatę wstępną juz od 10% wartości wybranego pojazdu. To naprawdę korzystne warunki!

Leasing motoru – zalety tego popularnego rozwiązania

Leasing to rozwiązanie finansowe, które pozwala w bardziej płynny sposób zarządzać swoimi finansami – wiadomo, że łatwiej jest co miesiąc zapłacić ratę leasingową niż od razu wyłożyć całą ratę. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy o korzyściach podatkowych z leasingu. To bynajmniej nie przypadek, że leasing motorów, samochodów i różnego rodzaj sprzętów specjalistycznych jest tak popularny wśród przedsiębiorców. Leasing daje możliwość odliczenia VAT-u. Dość często przedsiębiorcy, którzy chcą kupić motor do celów firmowych, zastanawiają się nad wzięciem na niego kredytu. Trzeba pamiętać jednak, że zdecydowanie łatwiej jest wziąć pojazd w leasing niż uzyskać kredyt. Dotyczy to zwłaszcza firm, które powstały stosunkowo niedawno – tego rodzaju przedsiębiorstwa musza liczyć się z utrudnieniami, gdy chodzi o kredyt na zakup potrzebnego sprzętu lub pojazdów.

Leasing motoru – dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Jeżeli są Państwo zainteresowani leasingiem motoru, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą z Wrocławia. Na pewno uda nam się Państwu przedstawić atrakcyjną ofertę. W przypadku leasingu motorów mogą Państwo zawrzeć umowę nawet na 48 miesięcy. Ponadto mogą Państwo liczyć na niskie opłaty wstępne – już od 10% ceny wybranego motoru. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów – z naszą pomocą mogą Państwo wziąć w leasing zarówno nowe, jak i używane (do 3 lat) pojazdy. Dysponujemy długim, ponad dziesięcioletnim, doświadczeniem w branży. Postaramy się Państwu przedstawić naprawdę korzystną ofertę.

Back to top