Samochody ciężarowe do 3,5t.,

Jeżeli są Państwo zainteresowani leasingiem samochodów ciężarowych do 3,5 t, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z cenionymi instytucjami finansowymi i dealerami samochodowymi, pozwalają nam zaoferować Państwu naprawdę kompleksową obsługę na bardzo korzystnych warunkach. Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie. W końcu leasing to znakomite rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie chcę angażować własnego kapitału w zakup nowych samochodów ciężarowych do 3,5 t albo innych.

Leasing samochodów ciężarowych do 3,5 t to znakomity pomysł!

Potrzebują Państwo do swojej firmy samochodu ciężarowego do 3,5 t? W takim razie naprawdę zachęcamy do rozważenia możliwości, jaką jest właśnie leasing. Jest przynajmniej kilka argumentów, które przemawia właśnie za leasingiem aut ciężarowych. Przede wszystkim nie trzeba inwestować własnych środków, które można przeznaczyć na dalszy rozwój działalności gospodarczej. W większości przypadków możną zliczyć na atrakcyjne zniżki, jeśli wybierze się samochód dostawczy konkretnej marki. Niektórzy uważają, że fakt, że leasingobiorca nie jest właścicielem samochodu jest problemem – pamiętajmy jednak, że leasing oznacza, że nie musimy zakupywać auta, zamiast tego płacimy jedynie za jego wygodne użytkowanie. Nie można zapomnieć także i o fakcie, że zawarcie umowy leasingowe, także na leasing auta dostawczego, jest zdecydowanie prostsze, mniej skomplikowane niż wzięcie kredytu na samochód.

Atrakcyjny leasing samochodów ciężarowych do 3,5 t we Wrocławiu

Jeżeli zdecydowali sie Państwo na wzięcie w leasing samochodu dostawczego do 3,5 t, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Przemawia za nami bynajmniej nie tylko nasze wieloletnie doświadczenie. Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że nieodmiennie dokładamy starań, aby nasza oferta przyniosła klientom wymierne korzyści. Co dokładnie oferujemy naszym klientom? Przede wszystkim niską opłatę wstępną – jedynie 5% – zarówno dla aut używanych, jak i nowych. To jednak nie wszystko. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli zoptymalizować swoje wydatki, dlatego też warunki ubezpieczeniowe można jak najbardziej negocjować. W zależności od Państwa preferencji mogą się Państwo zdecydować na raty równe, degresywne, jak również sezonowe.

Leasing samochodów ciężarowych do 3,5 t – dlaczego warto nam zaufać?

Wspomnieliśmy już o naszym doświadczeniu; działamy na rynku usług finansowych od około dziesięciu lat. Służymy naszym klientom kompleksową pomocą przy zawieraniu umów leasingowych. Udzielimy wszelkich informacji odnośnie leasingu samochodów ciężarowych do 3,5 t, jak również innych pojazdów, które by Państwa ewentualnie interesowały. Mogą nam Państwo całkiem zaufać – rzesze zadowolonych klientów mówią same za siebie. Niezależnie od tego, na jaki środek transportu się Państwo ostatecznie zdecydują, możemy zagwarantować, że zawarta u nas transakcja będzie stuprocentowo bezpieczna. Wiemy, ze wielu naszych klientów uskarża się na skomplikowane kwestie formalne. U nas mogą Państwa zawsze liczyć na znacznie uproszczone procedury. Zapraszamy!

Back to top