Autobusy do 3,5t

Autobusy do 3,5 t to stosunkowo często wykorzystywane pojazdy, z pomocą których można organizować przewozy sposób, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Coraz więcej firm przewozowych decyduje się właśnie na zakup tego rodzaju busa. Dlaczego? Nie sposób nie zauważyć, że coraz więcej osób rozpoczyna pracę poza granicami Polski. Ci, którzy pracują w Niemczech albo Holandii, bardzo chętnie korzystają z przewozu busem. Inwestując w flotę sprawnych autobusów do 3,5 t, można z powodzeniem organizować regularne kursy zagraniczne i krajowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe czy też używane autobusy do 3,5 t można oczywiście zdecydować się na leasing – ta możliwość ma w tej chwili coraz więcej zwolenników.

Leasing autobusów do 3,5t jest coraz bardziej popularny

Nie da sie zaprzeczyć, że coraz więcej przedsiębiorców, którzy działają w różnych branżach, jest zainteresowanych ofertami leasingu. Dotyczy to także firm transportowych, które chcą zakupić jeden bądź kilka autobusów do 3,5 t. Dlaczego właściwie leasing jest tak popularnym rozwiązaniem w tym przypadku? Nie zapominajmy o tym, że zakup autobusów do 3,5 t albo innych pojazdów z własnych środków wiąże się niestety z tym, że firma może stracić płynność, a poza tym może zabraknąć środków na najbliższe inwestycje. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest leasing autobusów do 3,5 t – można bez przeszkód korzystać z nowych (albo używanych busów), jednocześnie nie angażując własnego kapitału. Warto zaznaczyć, że leasing to w przeciwieństwie do kredytu rozwiązanie dedykowane nowym firmom na rynku.

Leasing autobusów do 3,5t i jego najważniejsze zalety

Popularność leasingu autobusów do 3,5 t to nie przypadek. Nie zapominajmy o tym, że leasing ma naprawdę wiele zalet. Nie chodzi bynajmniej tylko o to, że można dalej bez przeszkód obracać własnym kapitałem. Atutem tego rozwiązania jest m.in. fakt, że leasing można zdecydowanie łatwiej otrzymać niż kredyt. Poza tym same procedury związane z uzyskaniem leasingu na dany pojazd są naprawdę proste. Decydując się na leasing autobusów do 3,5 t, płacą Państwo de facto wyłącznie za użytkowanie samochodu – dlatego leasing jest tak korzystny. Jakby tego było mało, opłaty ustalone na początku nie ulegają zmianie przez cały okres spłaty rat leasingowych. Warto podkreślić, że przedsiębiorcy decydujący się właśnie na leasing mogą bardzo często liczyć na atrakcyjne zniżki przy zakupie samochodu konkretnej marki.

Leasing autobusów do 3,5t – chętnie pomożemy wszystko załatwić!

Są Państwo zainteresowani leasingiem autobusów do 3,5 t na korzystnych warunkach? Jeśli tak, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Staramy sie jak najbardziej elastycznie podchodzić do oczekiwań naszych klientów. Dlaczego właśnie nasza firma? Przede wszystkim na rynku działamy już od ponad 10 lat, zatem posiadamy odpowiednie rozeznanie w produktach finansowych, aby móc klientom zaoferować optymalne rozwiązania. Decydując się na wzięcie leasingu za naszym pośrednictwem, mogą Państwo liczyć na korzystne warunki oraz niską wpłatę początkową.

Back to top